RD AKADEMİ YURT DIŞI EĞİTİM DANIŞMANLIK

EĞİTİMDE YURT DIŞINA AÇILAN KAPINIZ

bilgi@rdakademi.com
0850 259 79 19

İş için Akademik Dönem/Yıl

Gerçekten odaklanabilmek için yabancı dil öğrenmeyi ağırdan almak size bir çok fırsatın kapılarını aralar. BAkademik dönem/yıl programlarımız çalışmalarını 24 hafta ve üzeri bir zamana yaymak isteyen öğrencilerimiz içindir. Akıcılık, doğruluk ve yabancı dilin uygun kullanımı konusunda çok fazla gelişme gösterirsiniz. Uzun bir dönemi yurt dışında geçirmeniz sonucunda, daha bağımsız ve daha özgüvenli olmayı öğrenirsiniz ve belki de ömür boyu sürecek uluslararsı arkadaşlıklar kurma fırsatı elde edersiniz. Kursumuz, iş yaşamınızda size yardımcı olacak, karşılaşacağınız değişik durumlarda kullanmanız gereken farklı iletişim becerilerini kazanmanızı sağlar. Uluslararsı iş yaşamında  sizi bir adım öne geçirecek yabancı dil nitelikleri kazanırsınız ve iş yaşamının sadece dilini değil yetenek ve uluslararsı kültür farklılıklarını da öğrenme şansınız olur.  
 
Okula vardığınız andan itibaren sizlerin gelişimi için özel ilgi gösterilir ve size bir akademik danışman atanır. Böylece dönem/yıl boyunca karşılıklı bire bir görüşmeler ile gelişiminiz takip edilir, eksiklikleriniz, yoğunlaşmanız gereken alanlar ve becerileriniz çok yakından takip edilir. Aynı zamanda ilk gün size bir dil portfolyosu verilir ve kurs süresince tüm ödev, makale ve sınav sonuçlarınız bu portfolyoya işlenir. 
Kariyerinize ve eğitiminize devam etmeden önce size yaralı olacak bir ara istiyorsanız veya sonraki hayatınızda belirgin bir avantaj elde etmek istiyorsanız akademik dönem/yıl kurslarımız tam size göre demektir. 
Back to Top