RD AKADEMİ YURT DIŞI EĞİTİM DANIŞMANLIK

EĞİTİMDE YURT DIŞINA AÇILAN KAPINIZ

bilgi@rdakademi.com
0850 259 79 19

IELTS

Dünya çapında eğitimciler ve işverenler tarafından tanınmış Akademik IELTS testi (International English Language Testing System) İngiliz, Avustralya, Kanada, Yeni Zelanda ve Güney Afrika üniversiteleri için giriş gereksinimidir. Dünya çapında IELTS, aralarında devlet, akademik ve istihdam kurumlarının da yer aldığı da 9.000’den fazla kurum ve kuruluş tarafından kabul edilmektedir. Dahası, IELTS, göçmenlik için İngilizce yeterliliğini şart koşan ülkelerce kabul edilen tek İngilizce dil sınavıdır. IELTS sınavı, İngilizcenizi yurtdışında başlayacağınız yeni hayatta kullanmanız için tasarlanmıştır. IELTS dinleme, konuşma, okuma ve yazmayı akademik bir bağlam içinde test eder. İngilizce konuşma becerinizi sınamanın en etkili yolu, yüz yüze konuşmadır. IELTS, İngilizce iletişim kurma becerinizi teke tek gerçekleştirilen bir konuşma sınavıyla ölçen, yaygın kabul görmüş tek İngilizce dil sınavıdır.  Eğer İngilizce konuşulan bir Üniversitede eğitiminize devam etmek istiyorsanız, uluslararası bir çevrede kariyer hedefiniz varsa, kariyer yolunuzda belirgin bir avantaj elde etmek istiyorsanız veya İngilizce seviyenizi kanıtlayan uluslararası bir belge istiyorsanız IELTS Sınavı sizin içindir.
IELTS kurslarımız sizi sadece IELTS sınavına değil, sonrasındaki Akademik öğreniminize de hazırlar. Kursumuzda üniversite eğitiminiz için gerekli becerileri de öğrenirsiniz: Metin işleme, konferans ve seminerleri anlama, ve akademik tartışmada yer alma. Bu dersler süresince, hedefiniz olan puana ulaşmanızı sağlamak için, çok sayıda IELTS akademik yazma alıştırmalarını ve sınav becerilerine odaklanmış rehberlik hizmetini alacaksınız. 
 
Yoğun ve Çok Yoğun Programlarımızdan birini seçebilirsiniz. Haftada 20 saat temel dil eğitimi alırsınız, ilave olarak Yoğun programımızda 5, Çok Yoğun programımızda 10 saat IELTS hazırlık eğitimi görürsünüz. 
Back to Top