RD AKADEMİ YURT DIŞI EĞİTİM DANIŞMANLIK

EĞİTİMDE YURT DIŞINA AÇILAN KAPINIZ

bilgi@rdakademi.com
0850 259 79 19

Akademik Dönem/Yıl

Gerçekten odaklanabilmek için yabancı dil öğrenmeyi ağırdan almak size bir çok fırsatın kapılarını aralar. Akademik dönem/yıl programlarımız, çalışmalarını 24 hafta ve üzeri bir zamana yaymak isteyen öğrencilerimiz içindir. Akıcılık, doğruluk ve yabancı dilin uygun kullanımı konusunda çok daha fazla gelişme gösterirsiniz. Uzun bir dönemi yurt dışında geçirmeniz sonucunda, daha bağımsız ve daha özgüvenli olmayı öğrenirsiniz ve belki de ömür boyu sürecek uluslararası arkadaşlıklar kurma fırsatı elde edersiniz. 
Okula vardığınız andan itibaren sizlerin gelişimi için özel ilgi gösterilir ve size bir akademik danışman atanır. Böylece dönem/yıl boyunca karşılıklı bire bir görüşmeler ile gelişiminiz takip edilir, eksiklikleriniz, yoğunlaşmanız gereken alanlar ve becerileriniz çok yakından takip edilir. Aynı zamanda ilk gün size bir dil portfolyosu verilir ve kurs süresince tüm ödev, makale ve sınav sonuçlarınız bu portfolyoya işlenir. 
Akademik dönem/yıl programlarımıza katıldığınızda, anlaşmalı üniversitelerimiz için üniversite danışmanlık hizmetini de ücretsiz alırsınız, eğer yurt dışında üniversite okumak istiyorsanız, başvurularınız konusunda da sizlere eksiksiz yönlendirme desteği sağlanır.
Kariyerinize ve eğitiminize devam etmeden önce size yaralı olacak bir ara veya sonraki hayatınızda belirgin bir avantaj elde etmek istiyorsanız akademik dönem/yıl kurslarımız tam size göre demektir. 
Back to Top